Na NoNameLuxury Hotel&SPA składa się kompleks budynków zbudowanych ze świerkowych pni, połączonych szklanymi korytarzami. Wnętrza – surowe drewno, szkło, kamienie i len – to idealne połączenie tradycji i nowoczesności.

Pokoje

Wystrój każdego pokoju jest unikatowy. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z niezwykłą dbałością o szczegóły: prawdziwe drewniane wanny, luksusowa pościel z lnu, ręcznie wykonane, niepowtarzalne ozdoby z pni drzew, korzeni, gałęzi, szkła i kamieni. Z okien można podziwiać przepiękne widoki na dziewiczą przyrodę. Całość jest wyrafinowana i luksusowa, a jednocześnie prosta i tradycyjna.

Aq 6

 

Apartament Junior Suite

Apartamenty typu Junior Suite to połączenie minimalizmu, sztuki nowoczesnej i klasycznej. Minimalistyczne wnętrza w ciepłej kolorystyce dopełniają unikatowe dzieła sztuki zaprojektowane przez Alessandro de Stefano. Apartamenty umieszczone na parterze posiadają własne ogrody z malowniczym widokiem na dolinę. Apartamenty na piętrze wyposażone są w ustronne tarasy. Dzięki temu Junior Suite to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie zupełną prywatność.

NN hotel&spa 201527112