Detoks sokowy

Podczas detoksu sokowego rezygnujemy z pokarmów stałych, na rzecz świeżo wyciśniętych soków z owoców i warzyw. Technologia COLD PRESS to innowacyjna metoda tłoczenia na zimno, dzięki której zachowane zostają wszystkie cenne wartości odżywcze. Specjalnie opracowana przez dietetyków kuracja w przyjemny sposób odciąża układ pokarmowy, a zaoszczędzona w ten sposób energia, zostaje wykorzystana do odżywienia organizmu, neutralizacji toksyn i wzmocnienia odporności. Dodatkowo, solidna dawka antyoksydantów działa zbawiennie dla urody: wzmacnia włosy i paznokcie, poprawia koloryt skóry i przywraca cerze młodzieńczy blask. Efekty, których możemy się spodziewać po zakończonej diecie, to ponadto ubytek wagi, uzupełnienie wszelkich niedoborów witamin i uwolnienie nowych pokładów energii!

DETOX WARZYWNO OWOCOWOWY W NN

  • 3 noclegi w komfortowym, designerskim pokoju
  • specjalnie dobrana kompozycja soków NATURA COLD PRESS serwowana co 2 godziny
    (do wyboru:- DETOX, DETOX SLIM FIT, DETOX BASIC, DETOX CLASSIC, DETOX MASTER)
  • oczyszczająca kąpiel w aromatycznych solach , w drewnianej balii ,przy filiżance ziołowej herbaty
  • nornic walking – spacer trwa 1 godzinę
  • masaż całego ciała wykonywany na specjalnych olejkach oczyszczających
  • zabieg na twarz Detox trwający 40 minut
  • kąpiel nawilżająca w kozim mleku , w drewnianej balii
  • nieograniczony dostęp do Medical&Beauty SPA ( basen, grota solna, zespół saun, siłownia)

SPA
Do dyspozycji Gości hotelu NoName oddajemy wyłożony mozaiką z luster basen solankowy to najlepsze miejsce do odpoczynku i pozyskania nowej energii. Słona woda jest bogata w magnez, co sprzyja odbudowie zasobów mineralnych organizmu.

Sauny w strefie SPA NoNameLuxury są zaprojektowane według najnowocześniejszych technologii przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego wyglądu i naturalnego wykończenia wnętrz. Dysponujemy trzema rodzajami saun:

SAUNA PAROWA – polega na wytworzeniu w pomieszczeniu wysokiej temperatury oraz wilgotności powietrza sięgającej 100%. Regularne korzystanie z łaźni ma bardzo korzystny wpływ na cały organizm, działa relaksująco, rozluźniająco i zdrowotnie. Kąpiel parowa powoduje poprawę ukrwienia, zwiększenie przemiany materii, oczyszczenie organizmu z toksyn, pobudzenie systemu immunologicznego i ogólną poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Seans w łaźni parowej to doskonały sposób na pozbycie się codziennego napięcia i odstresowanie.

SAUNA SUCHA – inaczej zwana sauną fińską, wytwarza najwyższą temperaturę przy dość niskiej wilgotności powietrza. Korzystanie z niej przynosi korzyści dla całego organizmu: łagodzi stres, rozluźnia napięcie psychiczne i napięcie mięśniowe, sprzyja odchudzaniu, poprawia pracę układu krwionośnego i wzmacnia serce.

SAUNA NA PODCZERWIEŃ – źródłem ciepła jest promieniowanie podczerwone, które wnika wgłąb tkanki skórnej i powoduje wytworzenie energii cieplnej. Dzięki temu organizm intensywniej się poci, usuwając toksyny i traci więcej tkanki tłuszczowej oraz celulitu.

DODATKOWO PAKIET OBEJMUJE NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO INTERNETU, STRZEŻONY PARKING, WSZYSTKIE OPŁATY I PODATKI

CENA PAKIETU:

POKÓJ STANDARD 1 OSOBOWY – 2090 PLN (cena dotyczy pobytu 1 osoby)
POKÓJ STANDARD 2 OSOBOWY – 2990 PLN (cena dotyczy pobytu 2 osób)
APARTAMENT JUNIOR SUITE 2 OSOBOWY – 3490 PLN (cena dotyczy pobytu 2 osób)

*Rezerwacja pobytu możliwa na 10 dni przed planowanym przyjazdem do hotelu.