Narty

Narty

Zaledwie 15 minut jazdy samochodem dzieli Hotel od stoków narciarskich Jurgowa, Białki, Bukowiny Tatrzańskiej czy Zakopanego. To najlepsza szansa by spróbować zimowych sportów. Jazda na nartach czy snowboardzie to doskonałe ćwiczenia rekreacyjne, które poprawiają kondycję, odporność i zdrowie.

Spacery

Spacery

Hotel, zatopiony pośród malowniczych wzgórz i zielonych lasów, stanowi idealną bazę wypadową dla długich, samotnych lub towarzyskich spacerów, które nie tylko poprawią kondycję ciała, ale też przyniosą chwilę wytchnienia dla umysłu. Od wrót Pienińskiego Parku Narodowego dzieli gości zaledwie kilka minut przechadzki.

Żaglówki i kajaki

Żaglówki i kajaki

Oddalone o zaledwie 8 km Jezioro Czorsztyńskie jest wymarzonym miejscem dla wielbicieli sportów wodnych. Na żaglach można poczuć niezwykłą adrenalinę i intensywne emocje. Równie ekscytujący jest spływ kajakowy. Goście preferujący mniej dynamiczny tryb wypoczynku mogą po prostu zażyć kąpieli – tej słonecznej i tej w jeziorze.

Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking, czyli spacery z kijkami, to sport przyjemny i pożyteczny. Pozwala zachować dobrą kondycję, poprawia samopoczucie i zdrowie. W otoczeniu NoNameLuxury Hotel&SPA jest wiele ścieżek, którymi mogą podążyć amatorzy Nordicu – łącznie z tą prowadzącą w dzikie ostępy Parku Narodowego.

Mountain Bike

Mountain Bike

Kolarstwo górskie to sport wyczynowy, który pozwala przełamać własne słabości i przesunąć granice wytrzymałości. Z powodzeniem można je uprawiać w pobliskich górach – Tatrach lub Pieninach. Mountain Bike to nie tylko adrenalina, zmęczenie i wspinaczka na szczyty. To także odkrywanie nowych ścieżek, podziwianie pięknych widoków i zyskanie nowej perspektywy, również tej życiowej.