Malowniczo położone Wille
z własnym ogródkiem

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować Wam II etap naszej inwestycji NoName Residence
W związku z ogromnym powodzeniem i niezwykle szybką i skuteczną jakościowo realizacją projektu, podjęliśmy decyzje o poszerzeniu kurortu o 6 nowych wyjątkowych Villett.

Nowopowstałe Wille położone są w przepięknej okolicy, w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego, Białki i Bukowiny Tatrzańskiej.
Z okien budynków rozciągają się przepiękne widoki natury. W okolicach jest wiele szlaków pieszych i rowerowych. Nieopodal znajduje się Zalew Czorsztyński, który oferuje wiele atrakcji i możliwości sportów wodnych. Zimą w pobliżu Resortu znajduje się wiele tras narciarskich i atrakcji zimowych.

Obiekty budowane są w standardzie ****plus, będą w pełni wyposażone i urządzone.
Resort składa się z budynku hotelowego, Restauracji, Centrum Odnowy Biologicznej z marką Aromatherapy Associates, 2 basenów zewnętrznych i 10 nowopowstałych, luksusowych 6-osobowych willi, pełnej infrastruktury i miejsc parkingowych.

Każda willa ma powierzchnię 96 m2 ( 75 m2 powierzchni użytkowej ) i składa się na parterze z salonu z kominkiem, kuchni, łazienki oraz na piętrze z 2 pokoi sypialnych i przestronnej łazienki z prysznicem i wanną.
Obiekty będą w pełni wyposażone w najwyższym designerskim standardzie. Struktura i wyposażenie nawiązuje do podhalańskiego stylu budowy połączonego z eklektycznym nowoczesnym stylem wyposażenia

Odkryj wyjątkowe wille

Na czym to polega:

* Kupujesz jedną z Willi Resortu
* Zawierasz z nami umowę najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 10 lat
* Przez cały okres umowy masz zagwarantowany zysk w wysokości 8% w skali roku, wypłacany co miesiąc
* Masz możliwość pobytu Właścicielskiego na 14 dni w roku**
* Nie martwisz się o najemców, ani koszty eksploatacyjne
* Zyskujesz podwójnie - na najmie oraz potencjale wzrostu wartości nieruchomości