Perfekcyjne
dla biznesu

NoNameLuxury Hotel&SPA **** to doskonała destynacja do organizacji szkoleń, konferencji, warsztatów, spotkań biznesowych i ślubów.

Wyróżnia nas nie tylko designerska oraz unikatowa na skalę europejską  infrastruktura, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w urokliwym regionie zielonego Spisza.

(zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak:  Kraków,  Katowice czy Lublin).

Mamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń jak i konferencji, warsztatów zdrowia, kulinarnych, obozów sportowych i wiele innych.

Jesteśmy bardzo częstym wyborem dla grup, którym zależy na wyłączności. Dedykowanie Resortu wraz z całym zapleczem Art.&Holistic SPA stwarza idealne warunki do niczym niezakłóconego wypoczynku, integracji a także konstruktywnych szkoleń.

Eventy firmowe to nie tylko konferencje czy szkolenia, to także czas na relaks, czas na budowanie zespołów, wyłanianie liderów  i motywowanie pracowników.

Chętnie wybierają nas Młode Pary wiedząc, że sprostamy ich indywidualnym wymaganiom. Mamy mnóstwo pomysłów i możliwości aby ten najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany. Oprócz wesel organizujemy również romantyczne ceremonie ślubne w plenerze.

Skontaktuj się z nami już teraz! Masz gwarancję elastycznych, atrakcyjnych cen.

+48 797 502 133
+48 797 502 131
info@nonameluxuryhotelspa.com

Zaufali nam

Lego
Toyota
Nestea
Maspex
Lubella
Carlo Rossi
Mastercard
Akademia Nicon
Mc Donald
La Perla
Blachotrapez
Polsat
Allegro
Ikea
Tauron
Viatris
Mastercard
Porche
Audi